Wait when page loaded

sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 697 405 180

Odszkodowania

Uczestniczyłeś w wypadku, uległeś upadkowi na nierównym chodniku, Twoje mieszkanie zostało zalane przez wodę z wadliwej instalacji sąsiada, a może Twój stan zdrowia pogorszył się w wyniku nieprawidłowo przeprowadzonego leczenia? Nie jesteś zadowolony z wysokości przyznanych na Twoją rzecz świadczeń odszkodowawczych lub towarzystwo ubezpieczeń odmówiło wypłaty jakichkolwiek środków?

Masz prawo do godnego zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu fizycznym czy psychicznym oraz do odszkodowania, które w pełni pozwoli Ci naprawić uszkodzone mienie.

Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, bezpośrednio od pracodawców i podmiotów odpowiedzialnych za prawidłowe utrzymanie terenów, oraz od placówek medycznych. Prowadzimy sprawy zarówno przed sądami, jak i komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.

Często w sporach na tle odszkodowań, pomoc adwokata może okazać się niezbędna. Zdajemy sobie sprawę, że środki pieniężne często nie są w stanie w pełni zrekompensować doznanej krzywdy, jednak dążymy do uzyskania jak najbardziej satysfakcjonującej klienta kwoty.

W sprawach odszkodowawczych, aby właściwie oszacować szkodę, współpracujemy z szeregiem sprawdzonych rzeczoznawców motoryzacyjnych oraz budowlanych. Jesteśmy profesjonalistami, zapewniamy kompleksową pomoc.

Skontaktuj sie

Usługi

null

Odszkodowania

null

Obsługa wierzytelności

null

prawo rodzinne i spadkowe

null

sprawy pracownicze

null

sprawy karne

null

odszkodowania dla represjonowanych

null

doradztwo biznesowe

null

obsługa spółek i kontraktów