sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 697 405 180

Odszkodowania

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Uległeś wypadkowi?
Zajmiemy się obsługą Twojej szkody
na najkorzystniejszych warunkach!

RZETELNA OBSŁUGA

Po zakończeniu każdego etapu sprawy, otrzymasz wypłatę przyznanych na Twoją rzecz środków pieniężnych!


Uczestniczyłeś w wypadku, uległeś upadkowi na nierównym chodniku, Twoje mieszkanie zostało zalane przez wodę z wadliwej instalacji sąsiada, a może Twój stan zdrowia pogorszył się w wyniku nieprawidłowo przeprowadzonego leczenia? Nie jesteś zadowolony z wysokości przyznanych na Twoją rzecz świadczeń odszkodowawczych lub towarzystwo ubezpieczeń odmówiło wypłaty jakichkolwiek środków?

Masz prawo do godnego zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu fizycznym czy psychicznym oraz do odszkodowania, które w pełni pozwoli Ci naprawić uszkodzone mienie.

Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, bezpośrednio od pracodawców i podmiotów odpowiedzialnych za prawidłowe utrzymanie terenów, oraz od placówek medycznych. Prowadzimy sprawy zarówno przed sądami, jak i komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.

Często w sporach na tle odszkodowań, pomoc adwokata może okazać się niezbędna. Zdajemy sobie sprawę, że środki pieniężne często nie są w stanie w pełni zrekompensować doznanej krzywdy, jednak dążymy do uzyskania jak najbardziej satysfakcjonującej klienta kwoty.

W sprawach odszkodowawczych, aby właściwie oszacować szkodę, współpracujemy z szeregiem sprawdzonych rzeczoznawców motoryzacyjnych oraz budowlanych. Jesteśmy profesjonalistami, zapewniamy kompleksową pomoc.

Sprawdź ile pieniędzy Ci się należy!


Usługi

null

Odszkodowania

null

Obsługa wierzytelności

null

prawo rodzinne i spadkowe

null

sprawy pracownicze

null

sprawy karne

null

odszkodowania dla represjonowanych

null

doradztwo biznesowe

null

obsługa spółek i kontraktów