Porady prawne Wrocław

Jeśli masz problem prawny, zawsze dobrze skonsultować go ze specjalistą. Podczas porady prawnej poznasz możliwe rozwiązania problemu. Nasz prawnik pomoże Ci dobrać najlepsze z nich. Warto również pamiętać, że porada prawna nie jest wiążąca – to Ty decydujesz co dalej zrobisz ze sprawą.

Porada prawna Wrocław

Jeśli jesteś osobą z Wrocławia lub okolic, zachęcamy do umówienia się na poradę prawną stacjonarnie w Naszej Kancelarii. Bezpośredni kontakt z prawnikiem często zachęca klienta do zadania wszelkich nurtujących go pytań, a w rezultacie rozwiania wszystkich możliwości.

Porada prawna online

Z racji na wciąż obecnego w Naszym życiu koronawirusa wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia porady prawnej online oraz telefonicznie. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób z mniejszych miejscowości, którzy musieliby do Nas dojeżdżać. Dzięki teleporadom oraz poradom prawnym online skutecznie obsługujemy klientów z całej Polski.

Porady prawne online przeprowadzamy przeważnie za pośrednictwem komunikatorów takich jak Skype, Google Meet lub Whatsapp. Jeśli nie przeszkadza Ci brak możliwości zobaczenia rozmówcy podczas spotkania, dzwonimy na wskazany przez Ciebie numer w celu udzielenia porady telefonicznej.

ILE KOSZTUJE PORADA PRAWNA?

Koszt porady prawnej w Naszej Kancelarii wynosi 250 zł. Warto jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na wybór Nas jako swoich pełnomocników, koszt dalszych czynności procesowych zostanie pomniejszony o koszt porady prawnej.

JAK ZAREZERWOWAĆ PORADĘ PRAWNĄ?

Aby umówić się na poradę prawną należy skontaktować się z Nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub poprzez komunikatory na Naszych social media. Ty wybierasz jaka forma kontaktu pasuje Ci najlepiej.

Następnie uzgadniamy formę porady (online / telefonicznie / stacjonarnie), jej zakres ( dzięki czemu umówimy Cię do specjalisty z danej dziedziny) oraz termin. Po skutecznym umówieniu wizyty dostaniesz potwierdzenie SMS na wskazany przez Ciebie numer.

ILE TRWA PORADA PRAWNA?

Jeśli masz już umówiona poradę prawną pozostaje Ci czekać na jej termin. Kancelaria POLONICA gwarantuje Naszym klientom szybkie terminy spotkań. Często udaje przeprowadzić poradę już kolejnego dnia, a jeśli dany prawnik jest dostępny, możemy przeprowadzić poradę prawną w dzień Twojego kontaktu! Czas porady prawnej to około 60 minut. W ciągu godziny udaje Nam się rzetelnie i wyczerpująco doradzić aż 98% Naszych klientów.

PORADA PRAWNA WROCŁAW – I CO DALEJ?

Po poradzie masz 3 możliwości:

Możesz:

 • zająć się problemem samodzielnie;
 • skorzystać z usług wybranej kancelarii;
 • nie robić nic z problemem.

Ufamy, że Nasi klienci będą wiedzieli jaka opcja jest dla nich najlepsza, jednak podczas porady prawnej mają gwarancję poznania wszystkich możliwych rozwiązań problemu.

Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie dalej Twojej sprawy lub chcesz dowiedzieć się więcej o jej przebiegu – umów wizytę lub sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Czytaj dalej

Doradztwo prawne Wrocław – porada stacjonarna

Wybierając się do prawnika w celu uzyskania nurtujących Cię informacji prawnych, z pewnością zależy Ci na uzyskaniu jak najwyższego standardu usługi. Problem prawny jest również często kwestią, o której ciężko jest rozmawiać, zwłaszcza z zupełnie obcą osobą. Ten problem jest jednak często szybko przełamywany podczas spotkania stacjonarnego. Możliwość kontaktu bezpośredniego z wybranym pracownikiem naszej kancelarii buduje poczucie bezpieczeństwa oraz pomaga się otworzyć Klientowi.

Oczywiście jeśli ze względów bezpieczeństwa lub zdrowia nie ma możliwości udzielić porady stacjonarnej odbywają się one telefonicznie lub zdalnie.

Pomoc prawna Wrocław – porada online

Dla osób, które są spoza Wrocławia świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady prawnej Wrocław w trybie zdalnym. Staramy się zachować jak najwyższy standard świadczonej przez nas pomocy. Nasi prawnicy łączą się do spotkania już na kilka minut przed jego rozpoczęciem, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie i nie występują żadne problemy techniczne.

Aby zapewnić płynność rozmowy, w naszej kancelarii zostały wdrożone najnowsze rozwiązania techniczne. Prawnicy są wyposażeni w swoich gabinetach w laptopy z odpowiednią specyfikacją techniczną, a w kancelarii działa szybki i niezawodny Internet bezprzewodowy.

Jedyną kwestią, która może utrudnić spotkanie są problemy techniczne po stronie Klienta, dlatego decydując się na poradę prawną online, pamiętaj aby wyposażyć się w sprawny sprzęt oraz dobre połączenie z Internetem.

Jeśli porada wymaga zapoznania się z konkretnymi dokumentami przez naszego specjalistę, prześlij je wcześniej na e-mail wskazany przez osobę, u której dokonałeś rezerwacji terminu spotkania. Dzięki temu prawnik będzie miał możliwość wcześniejszego wglądu w przesłane przez Ciebie dokumenty, co zagwarantuje Ci więcej czasu na rozmowę oraz pytania, które się pojawią.

Porada prawna Wrocław – teleporada

Jeśli nie masz możliwości dotrzeć do naszej kancelarii stacjonarnie oraz nie jesteś za dobrze obeznany z nowymi technologiami – możesz skorzystać z porady telefonicznej. Teleporada jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób starszych, które nie potrafią zbyt dobrze obsługiwać komputera lub nowoczesnych smartfonów.

Minusem teleporady jest brak możliwości zobaczenia swojego rozmówcy. Należy również pamiętać, aby przed poradą znaleźć się w miejscu, w którym jest dobry zasięg. Zapobiegnie to problemom z łącznością lub zrywaniem połączenia.

Teleporada jest świetnym rozwiązaniem doraźnym, również gdy zależy nam mocno na czasie. Taką pomoc prawną Wrocław można uzyskać praktycznie „od ręki”, gdy tylko wybrany przez Ciebie prawnik będzie wolny. Nie musisz trudzić się dojazdem, a prawnik może znaleźć wyjątkowy termin w nagłych sytuacjach na udzielenie teleporady nawet, gdy jest poza biurem.

Porady prawne Wrocław – dlaczego warto nas wybrać?

Obecnie na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim jest bardzo wiele kancelarii prawnych do wyboru. Decydując się na poradę prawną Wrocław właśnie u Nas, masz gwarancję przydzielenia Ci prawnika specjalizującego się w konkretnej dziedzinie prawna. Dzięki temu zamiast uzyskać garść ogólnych informacji, otrzymasz również sprawdzone rozwiązania. Skorzystaj z porady prawnej szytej na miarę Twoich potrzeb.

  Skontaktuj sie


  Facebook
  Instagram
  LinkedIn