Porady prawne Wrocław

Jeśli masz problem prawny, zawsze dobrze skonsultować go ze specjalistą. Podczas porady prawnej poznasz możliwe rozwiązania problemu. Nasz prawnik pomoże Ci dobrać najlepsze z nich. Warto również pamiętać, że porada prawna nie jest wiążąca – to Ty decydujesz co dalej zrobisz ze sprawą.

Porada prawna Wrocław

Jeśli jesteś osobą z Wrocławia lub okolic, zachęcamy do umówienia się na poradę prawną stacjonarnie w Naszej Kancelarii. Bezpośredni kontakt z prawnikiem często zachęca klienta do zadania wszelkich nurtujących go pytań, a w rezultacie rozwiania wszystkich możliwości.

Porada prawna online

Z racji na wciąż obecnego w Naszym życiu koronawirusa wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia porady prawnej online oraz telefonicznie. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób z mniejszych miejscowości, którzy musieliby do Nas dojeżdżać. Dzięki teleporadom oraz poradom prawnym online skutecznie obsługujemy klientów z całej Polski.

Porady prawne online przeprowadzamy przeważnie za pośrednictwem komunikatorów takich jak Skype, Google Meet lub Whatsapp. Jeśli nie przeszkadza Ci brak możliwości zobaczenia rozmówcy podczas spotkania, dzwonimy na wskazany przez Ciebie numer w celu udzielenia porady telefonicznej.

ILE KOSZTUJE PORADA PRAWNA?

Koszt porady prawnej w Naszej Kancelarii wynosi 200 zł. Warto jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na wybór Nas jako swoich pełnomocników, koszt dalszych czynności procesowych zostanie pomniejszony o koszt porady prawnej.

JAK ZAREZERWOWAĆ PORADĘ PRAWNĄ?

Aby umówić się na poradę prawną należy skontaktować się z Nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub poprzez komunikatory na Naszych social media. Ty wybierasz jaka forma kontaktu pasuje Ci najlepiej.

Następnie uzgadniamy formę porady (online / telefonicznie / stacjonarnie), jej zakres ( dzięki czemu umówimy Cię do specjalisty z danej dziedziny) oraz termin. Po skutecznym umówieniu wizyty dostaniesz potwierdzenie SMS na wskazany przez Ciebie numer.

ILE TRWA PORADA PRAWNA?

Jeśli masz już umówiona poradę prawną pozostaje Ci czekać na jej termin. Kancelaria POLONICA gwarantuje Naszym klientom szybkie terminy spotkań. Często udaje przeprowadzić poradę już kolejnego dnia, a jeśli dany prawnik jest dostępny, możemy przeprowadzić poradę prawną w dzień Twojego kontaktu! Czas porady prawnej to około 60 minut. W ciągu godziny udaje Nam się rzetelnie i wyczerpująco doradzić aż 98% Naszych klientów.

PORADA PRAWNA WROCŁAW – I CO DALEJ?

Po poradzie masz 3 możliwości:

Możesz:

 • zająć się problemem samodzielnie;
 • skorzystać z usług wybranej kancelarii;
 • nie robić nic z problemem.

Ufamy, że Nasi klienci będą wiedzieli jaka opcja jest dla nich najlepsza, jednak podczas porady prawnej mają gwarancję poznania wszystkich możliwych rozwiązań problemu.

Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie dalej Twojej sprawy lub chcesz dowiedzieć się więcej o jej przebiegu – umów wizytę lub sprawdź jak możemy Ci pomóc.

  Skontaktuj sie


  Facebook
  Instagram
  LinkedIn