sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 697 405 180

Doradztwo biznesowe

Oferta obsługi podmiotów gospodarczych naszej Kancelarii swoim zakresem obejmuje bieżące doradztwo biznesowe oraz kompleksową opiekę prawną. Naszą pomoc oferujemy przedsiębiorcą, spółkom, fundacjom oraz stowarzyszeniom.

W pracach związanych z opieką prawną ww. podmiotów zajmujemy się sporządzaniem umów, opiniowaniem projektów umów przedstawionych nam przez naszych Klientów, jak również przeprowadzamy analizy prawne dokumentów, które kierowane są do naszych Klientów przez organy zewnętrzne.

Dbamy o naszych Klientów kompleksowo. Dzięki pracy doświadczonych prawników, zapewniamy reprezentację w postępowaniach przed organami administracji, sądami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

Przy obsłudze Klienta biznesowego, zespół Kancelarii zapewnia wsparcie przy wszelkiego rodzaju przekształceniach struktur działalności oraz zakładaniu spółek. Doradzamy w zakresie procesów grupowych zwolnień, nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy z pracownikiem, tworzeniu regulaminów oraz oferujemy pomoc w rozwiązywaniu sporów pracowniczych.

Funkcjonowanie podmiotu gospodarczego wiąże się z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. W związku z tym zapewniamy elastyczność oraz nieszablonowe rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz wymagań Klienta. Oferowana przez nas obsługa opiera się na stałym kontakcie doradca-Klient, zarówno pośrednim – telefonicznym, mailowym, jak i bezpośrednim – podczas spotkań, negocjacji oraz podczas podpisywania umów bądź kontraktów.

Skontaktuj sie


Usługi

null

Odszkodowania

null

Obsługa wierzytelności

null

prawo rodzinne i spadkowe

null

sprawy pracownicze

null

sprawy karne

null

odszkodowania dla represjonowanych

null

doradztwo biznesowe

null

obsługa spółek i kontraktów