Spłaty na raty

Otrzymaj pomoc prawną już dziś, a płatność rozłóż na raty!

Masz pilny problem prawny, ale nie posiadasz odpowiedniej kwoty, aby zapłacić za usługę? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Zgłoś się do Nas, a rozwiążemy Twój problem prawny. Za usługę możesz zapłacić nawet 30 dni później lub rozłożyć spłatę zobowiązania na przystępne raty.

płatność ratalna - usługi prawne

Usługi prawnicze na raty – rozwiąż problem prawny teraz, zapłać później

Często dany problem prawny jest pilny, jednak mało kto dysponuje odpowiednią kwotą, aby móc skorzystać z pomocy prawnej bez wcześniejszego przygotowania budżetu. Wychodząc Naszym Klientom na przeciw, jako pierwsi na rynku stworzyliśmy możliwość płatności ratalnej lub odroczony termin płatności za świadczone przez nas usługi.

Nie bierz pożyczek z wysokim oprocentowaniem! Skorzystaj z rozwiązania przygotowanego przez Kancelarię POLONICA i ciesz się rozwiązanym problemem prawnym już dziś! Zobacz sam jak to działa.

Jak to działa?

Pierwszy kontakt

Aby skorzystać z usług Naszej Kancelarii, wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń pod nr +48 573 295 651. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia problemu prawnego oraz umówienia spotkania.

Obsługa prawna

Podczas spotkania zostaną Ci przedstawione możliwe rozwiązania problemu. Przygotujemy również szczegółową wycenę Twojej sprawy. Jeśli zdecydujesz się na usługi Naszej Kancelarii, niezwłocznie przejdziemy do działania.

Zapłać później

Podczas spotkania poznasz dokładny koszt prowadzenia Twojej sprawy oraz możliwe opcje płatności za usługę. To TY wybierasz, który model spłaty najlepiej Ci odpowiada. Możemy rozłożyć płatność w przystępne raty lub odroczyć termin płatności. Twój problem prawny będzie już rozwiązany, a należność zapłacisz później.

    Skontaktuj sie


    Facebook
    Instagram
    LinkedIn