sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 697 405 180

WSPÓŁPRACA

Kancelaria Prawno-Finansowa POLONICA Sp. z o.o. stawia na prężny rozwój. Od wielu lat współpracuje z agentami z całej Polski.

Będąc Agentem Kancelarii, masz możliwość pomocy osobom poszkodowanym w uzyskaniu godnego świadczenia odszkodowawczego za poniesione szkody oraz krzywdę. Pomagamy, zarówno uczestnikom kolizji oraz wypadków komunikacyjnych, jak i ofiarom zaniedbań zarządców dróg czy terenów miejskich. Świadczymy usługi, w zakresie likwidacji szkód, na najwyższym poziomie. Dbamy o interes oraz dobro naszego Klienta.

Kancelaria w swojej ofercie, posiada również obsługę wierzytelności związanych ze szkodami rzeczowymi. Dokonujemy zakupu wierzytelności od osób Poszkodowanych i uprawnionych do żądania świadczeń odszkodowawczych.

Jeśli masz doświadczenie w zakresie doradztwa, sprzedaży bezpośredniej, bądź kontaktu z klientem, bądź chcesz rozpocząć karierę agenta ubezpieczeniowego – nasze zaproszenie do współpracy skierowane jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy również byłych oraz czynnych zawodowo agentów ubezpieczeniowych, chcących poszerzyć zakres swoich umiejętności lub swojej działalności.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij poniższy formularz.

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ