sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 697 405 180

Obsługa wierzytelności

Towarzystwo Ubezpieczeń sprawcy zdarzenia najprawdopodobniej wypłaciło CI zaniżone odszkodowanie. Pomożemy odzyskać należne Ci pieniądze!

UCZCIWE DZIAŁANIE

Poddamy analizie Twoją sprawę oraz zaproponujemy najkorzystniejszą stawkę wykupy Twojej szkody!

NATYCHMIASTOWA WYPŁATA

Środki pieniężne otrzymasz w mniej niż 14 dni, bez wychodzenia z domu!


Oferujemy obsługę wierzytelności spółek, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy postępowania egzekucyjne, współpracujemy z komornikami na terenie całej polski, co daje nam gwarancję sprawnie przeprowadzonych działań.

Zajmujemy się również obsługą wierzytelności wynikających z umów ubezpieczeniowych. Miałeś kolizję lub wypadek drogowy, w którym uszkodzeniu uległ Twój pojazd? W momencie zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeń sprawcy zdarzenia, stajesz się wierzycielem dla tegoż towarzystwa. Jest ono zobowiązane do wypłaty odszkodowania za powstałą szkodę.

Zdajemy sobie sprawę, że postępowania likwidacyjne, nie rzadko kończące się sprawami przed sądami powszechnymi, mogą trwać lata. W tym czasie środki, które mógłbyś przeznaczyć na remont pojazdu bądź kupno nowego są zamrożone. Na podstawie korzystnych warunków, odkupimy Twoją wierzytelność. Ty od razu otrzymasz środki na zminimalizowanie powstałej szkody, a my przeprowadzimy postępowanie likwidacyjne we własnym zakresie.

Sprawdź ile pieniędzy odzyskasz!


Usługi

null

Odszkodowania

null

Obsługa wierzytelności

null

prawo rodzinne i spadkowe

null

sprawy pracownicze

null

sprawy karne

null

odszkodowania dla represjonowanych

null

doradztwo biznesowe

null

obsługa spółek i kontraktów