Obsługa wierzytelności Wrocław

UCZCIWE DZIAŁANIE

Poddamy analizie Twoją sprawę oraz zaproponujemy najkorzystniejszą stawkę wykupy Twojej szkody!

NATYCHMIASTOWA WYPŁATA

Środki pieniężne otrzymasz już w 3 dni, bez wychodzenia z domu!


Oferujemy obsługę wierzytelności spółek, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy postępowania egzekucyjne, współpracujemy z komornikami na terenie całej polski, co daje nam gwarancję sprawnie przeprowadzonych działań.

Zajmujemy się również obsługą wierzytelności wynikających z umów ubezpieczeniowych. Miałeś kolizję lub wypadek drogowy, w którym uszkodzeniu uległ Twój pojazd? W momencie zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeń sprawcy zdarzenia, stajesz się wierzycielem dla tegoż towarzystwa. Jest ono zobowiązane do wypłaty odszkodowania za powstałą szkodę.

Zdajemy sobie sprawę, że postępowania likwidacyjne, nie rzadko kończące się sprawami przed sądami powszechnymi, mogą trwać lata. W tym czasie środki, które mógłbyś przeznaczyć na remont pojazdu bądź kupno nowego są zamrożone. Na podstawie korzystnych warunków, odkupimy Twoją wierzytelność. Ty od razu otrzymasz środki na zminimalizowanie powstałej szkody, a my przeprowadzimy postępowanie likwidacyjne we własnym zakresie.

  Sprawdź ile pieniędzy odzyskasz!


  Usługi

  null

  Odszkodowania

  null

  Obsługa wierzytelności

  null

  prawo rodzinne i spadkowe

  null

  sprawy pracownicze

  null

  sprawy karne

  null

  odszkodowania dla represjonowanych

  null

  doradztwo biznesowe

  null

  obsługa spółek i kontraktów

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn