Obsługa prawna firm Wrocław

Nasza Kancelaria oferuje pomoc z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Reguluje ono relacje między uczestnikami wymiany handlowej, a także zawiera w sobie wyspecjalizowane dziedziny, takie jak prawo spółek, prawo transportowe czy prawo papierów wartościowych. Z uwagi na fakt, że prawo gospodarcze nie jest objęte jednolitą regulacją prawną, nie istnieje jeden kodeks regulujący wszelkie kwestie związane z wymianą handlową.

Kompleksowość działań podejmowanych przez Kancelarię, przy stały poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy naszego Zespołu zgodnie z następującymi reformami oraz nowymi regulacjami, zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

Szeroki wachlarz oferowanych prze nas usług z zakresu prawa gospodarczego obejmuje między innymi:

 • sporządzanie projektów oraz udział w negocjacjach umów (statuty, umowy, regulaminy)
 • zakładanie oraz obsługa procesów restrukturyzacji spółek
 • doradztwo prawne związane z funkcjonowaniem organów spółek oraz przygotowanie dokumentacji korporacyjnej
 • reprezentacja przedsiębiorców przed organami nadzoru w postępowaniach o uzyskanie zezwoleń, koncesji, licencji oraz wpisów do rejestru
 • obsługa relacji pomiędzy udziałowcami lub akcjonariuszami, w tym reprezentacja w zakresie sporów kancelaryjnych
 • obsługa dochodzenia należności (windykacja)
 • przygotowanie dokumentów niezbędnych do dokonania połączenia, podziału lub przekształcenia spółek handlowych oraz reprezentacji w toku postępowań o rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym
 • obsługa prawna wszelkich transakcji na rynku nieruchomości

Niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz zakładać własną firmę lub spółkę, czy też już ją prowadzisz – pamiętaj, że kompleksowa obsługa prawna tej działalności to podstawa jej normalnego funkcjonowania. Już teraz rozpocznij współpracę z profesjonalną kancelarią i zapewnij sobie spokój ducha.

Czym jest obsługa prawna dla firm Wrocław i jakie ma zalety?

Obsługa prawna dla firm we Wrocławiu to usługa realizowana przez Nas w formie outsourcingu.  Co oznacza taka forma usługi? Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim tyle, że nie musisz posiadać własnego działu prawnego (co przecież sporo kosztuje).

Wszelkie zadania związane z obsługą swojej firmy możesz bowiem zlecić zewnętrznemu partnerowi – czyli Nam. Ta kompleksowa usługa zapewni Ci pełne wsparcie profesjonalnego zespołu prawników zawsze wtedy, gdy będzie Ci ono potrzebne, bez niepotrzebnych kosztów związanych z koniecznością stworzenia i utrzymania stanowisk pracy. Po prostu – opłacasz miesięczny abonament i możesz korzystać z określonych usług prawnych, jakie Twojej firmie świadczyłby wewnętrzny dział prawny. Obsługa prawna firm to wręcz idealna okazja, by przedsiębiorstwa z siedzibą we Wrocławiu zaoszczędziły na kosztach prowadzenia swojej działalności.

Usługę tę świadczymy zarówno niewielkim, rodzinnym firmom, jak i dużej wielkości korporacjom. Do takiej działalności konieczna będzie kompleksowa pomoc prawna, polegająca choćby na weryfikacji poprawności wypełnienia dokumentacji, sporządzaniu umów, reprezentacji w urzędach, czy podczas postępowania sądowego. Pamiętaj, że w każdym tego typu przypadku za jednorazowe konsultacje prawnicze musiałbyś dodatkowo dopłacać. Stała obsługa prawna zapewnia zaś szybką pomoc specjalistów zawsze wliczoną w cenę wybranego abonamentu.

Czytaj więcej

Na czym polega obsługa prawna spółek Wrocław?

Obsługa prawna spółek na terenie Wrocławia i okolic realizowana jest zawsze w dokładnie takim zakresie, jakiego w danym momencie potrzebujesz. Planujesz, na przykład, restrukturyzację wrocławskiej spółki? Nasz doświadczony zespół ekspertów pomoże Ci przejść suchą nogą przez ten niełatwy, co trzeba przyznać, proces. Nasza usługa sprawdzi się także doskonale wtedy, gdy będziesz dopiero na etapie założenia spółki we Wrocławiu. Pomożemy Ci przygotować wszelką niezbędną dokumentację, dopełnić niezbędnych formalności, oraz skutecznie założyć spółkę każdego typu.

Naszą usługę realizujemy jednak na każdym etapie prowadzenia działalności Twojej spółki lub firmy. Przeanalizujemy regulaminy, zweryfikujemy prawidłowość dokumentów, przygotujemy profesjonalną analizę prawną, wystąpimy w Twoim imieniu przed wszelkimi organami administracji państwowej i sądami – a to tylko część z usług, które wchodzą w skład oferowanego przez Nas pakietu. Pamiętaj, że obsługa przedsiębiorstw we Wrocławiu to bardzo elastyczna opcja i możesz dostosować ją do potrzeb i możliwości prowadzonej przez Ciebie firmy. Również już w trakcie naszej współpracy możesz poprosić Nas o modyfikację zakresu usług świadczonych przez Nas w ramach obsługi wrocławskich spółek i dokonać zmiany wybranego abonamentu.

Możesz więc dowolnie modyfikować to, jakie sprawy spółki pomoże Ci rozwiązać wybrany pakiet. Dobierz odpowiedni zakres usług do swoich potrzeb i ciesz się specjalistyczną pomocą prawną już od pierwszego dnia funkcjonowania Twojej spółki!

Prawnik dla firm Wrocław z doświadczeniem

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę akurat z Nami? Ponieważ posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym, co robimy. Zatrudniamy tylko i wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu nasza obsługa prawna przedsiębiorstw we Wrocławiu świadczona jest w kompleksowy sposób i dopasowana indywidualnie do wymagań danego Klienta. Kluczem jest dla Nas zawsze przede wszystkim satysfakcja Naszych Klientów – nie boimy się zmian i nieustannie poszerzamy katalog usług oferowanych w ramach omawianego pakietu. Świadcząc usługi prawne dla firm z Wrocławia korzystamy zarówno ze sprawdzonych już przez Nas i działających rozwiązań, jak i z metod dobranych specjalnie do Twoich potrzeb.

Rzecz jasna, jako profesjonalni prawnicy jesteśmy w pełni świadomi przepisów regulujących prawa spółek i przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie wykorzystać je w odpowiedni sposób, aby nieść Ci naszą pomoc – wykażemy słuszność Twojej argumentacji i przekonamy instytucje administracji państwowej, by przychyliły się do składanych przez Ciebie wniosków czy wyjaśnień. Analizując wszelką dokumentację firmową zawsze mamy na uwadze ewentualne zmiany, które mogły zajść w przepisach prawa, a których wprowadzenie ma wpływ na zapisy w treści umowy. Dzięki naszej pomocy prawnej dla firm we Wrocławiu praktycznie do zera zminimalizujesz ryzyko podpisania niekorzystnego dla siebie, czy niezgodnego z przepisami prawa dokumentu.

Pamiętaj, że wycena naszych usług jest zawsze bezpłatna. Skontaktuj się z Nami jeszcze dziś – wystarczy, że wykonasz tylko jeden telefon, a wspólnie ustalimy termin spotkania, podczas którego omówimy przebieg i zakres naszej współpracy.

  Skontaktuj sie


  Usługi

  null

  Odszkodowania

  obsługa wierzytelności

  Obsługa wierzytelności

  null

  prawo rodzinne i spadkowe

  null

  sprawy pracownicze

  null

  sprawy karne

  null

  odszkodowania dla represjonowanych

  null

  doradztwo biznesowe

  Obsługa prawna firm Wrocław - Kancelaria Polonica

  obsługa spółek i kontraktów

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn