sekretariat@kancelaria-polonica.pl

+48 572 768 050

O nas

Nasza Kancelaria Prawno – Finansowa POLONICA to zespół doświadczonych prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Składa się to na profesjonalne oraz dedykowane podejście do każdego klienta, zarówno biznesowego, jak i indywidualnego.

W obsłudze spraw związanych ze świadczeniami odszkodowawczymi, dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników oraz najwyższych odszkodowań. Zajmujemy się ustaleniem podmiotów odpowiedzialnych za wystąpienie szkody lub krzywdy, co gwarantuje minimalizowanie kosztów, przy maksymalizowaniu korzyści. Każdą ze spraw bezpłatnie analizujemy, doradzając najlepsze rozwiązania, przy wskazaniu ewentualnego ryzyka. Działamy na rzecz naszych klientów zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego, zapewniając profesjonalną reprezentację.

Oferujemy obsługę wierzytelności spółek, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy postępowania egzekucyjne, współpracujemy z komornikami na terenie całej polski, co daje nam gwarancję sprawnie przeprowadzonych działań.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ