Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawno – Finansowa POLONICA bezpieczne miejsce, do którego każdy może się zgłosić o pomoc. Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się sprawami z zakresu prawa i finansów, jednak nie tylko. Prowadzimy sprawy z zakresu medycyny, pomagamy w uzyskaniu odszkodowania lub dążymy do odzyskania rat nadpłaconych przez frankowiczów.

W obsłudze spraw związanych ze świadczeniami odszkodowawczymi, dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników oraz najwyższych odszkodowań. Zajmujemy się ustaleniem podmiotów odpowiedzialnych za wystąpienie szkody lub krzywdy, co gwarantuje minimalizowanie kosztów, przy maksymalizowaniu korzyści. Każdą ze spraw bezpłatnie analizujemy, doradzając najlepsze rozwiązania, przy wskazaniu ewentualnego ryzyka. Działamy na rzecz Naszych klientów zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego, zapewniając profesjonalną reprezentację.

Oferujemy obsługę wierzytelności spółek, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy postępowania egzekucyjne, współpracujemy z komornikami na terenie całej Polski, co daje nam gwarancję sprawnie przeprowadzonych działań.

Nasz zespół

W Kancelarii Prawno-Finansowej POLONICA pracują specjaliści z różnych gałęzi prawa. Dzięki zespole adwokatów i radców prawnych mających doświadczenie w obsłudze spraw z odmiennych branż oraz obsługujących także klientów indywidualnych, masz pewność, że uzyskasz od Nas najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie problemu prawnego.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Zgrany zespół specjalistów to gwarancja profesjonalnej obsługi klienta. Twoją sprawą zajmie się dedykowany przez Nas prawnik, który skutecznie rozwiązuje podobne sprawy już od wielu lat. W razie wątpliwości pełnomocnik ma możliwość natychmiastowej konsultacji problemu z innym specjalistą z Naszej Kancelarii – dzięki temu Kancelaria Prawno-Finansowa POLONICA ma tak duży procent spraw zakończonych sukcesem.

    Skontaktuj sie


    Facebook
    Instagram
    LinkedIn