Pomoc frankowiczom Wrocław

Masz kredyt we Frankach? Odzyskaj nadpłacone pieniądze!

Jeżeli spłaciłeś lub dalej spłacasz kredyt we frankach szwajcarskich, najprawdopodobniej SPŁACASZ ZA DUŻO! Skorzystaj z bezpłatnej analizy.
Pomożemy Ci ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE!
 • Zwrot nadpłaconych rat
 • Przewalutowanie kredytu na złotówki
 • Zatrzymany bieg przedawnienia

Spłacając kredyt zaciągnięty we frankach szwajcarskich istnieje duże prawdopodobieństwo, że spłacasz za dużo, a pozostały kapitał wraz z odsetkami nie jest faktycznym stanem bieżącego zobowiązania względem banku bądź innej instytucji finansowej. W związku z tym warto rozważyć możliwość ponownej analizy sytuacji takiego kredytobiorcy i skonsultowanie się ze specjalistami w tej dziedzinie. Nasza kancelaria prawno-finansowa Polonica to wysokiej klasy wyspecjalizowani prawnicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprawach związanych z pomocą frankowiczom we Wrocławiu.

Korzystając z naszej pomocy nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami. Nasi adwokaci oferują bezpłatną analizę dokumentów kredytowych. Wspólnie możemy odzyskać pieniądze, które się Tobie należą, gdyż powstały w wyniku zawarcia niekorzystnych z punktu widzenia klienta umów kredytowych

Odzyskaj nadpłacone raty w 4 prostych krokach:

 1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na dole strony.
 2. Kontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu weryfikacji informacji.
 3. Dokonujemy bezpłatnej analizy Twojego zgłoszenia.
 4. Otrzymujesz informację ile pieniędzy możesz odzyskać!
odszkodowanie

Kredyty frankowe Wrocław – odzyskaj nadpłacone pieniądze

Pomoc frankowiczom Wrocław, którą oferujemy dotyczy rozwiązania powstałego problemu poprzez przeprowadzenie szczegółowej analizy zawartej umowy kredytowej na zaciągnięcie zobowiązania we frankach szwajcarskich. Wiele umów zawieranych na linii bank – kredytobiorca indeksowanych do walut obcych oraz denominowanych w walutach obcych, nie zawierały minimalnego zakresu elementów koniecznych do uznania, iż doszło do zawarcia ważnej umowy dotyczącej zaciągnięcia kredytu frankowego Wrocław. Wiąże się to oczywiście z prawem do wystąpienia przed sądem o unieważnienie zawartej umowy kredytowej.

Nasi prawnicy działają w każdej sytuacji na korzyść klienta. Każda porada prawna uzyskana w kancelarii frankowicze Wrocław jest profesjonalna i poprzedzana analizą sprawy pod każdym kątem, aby klient miał pewność, iż podjęte działania są optymalne w celu rozwiązania jego sprawy. Jeżeli po analizie umowy kredytowej prawnik uzna, że zasadne jest podjęcie działań unieważniających tę umowę, zgodnie z życzeniem klienta złożona zostanie stosowna dokumentacja do sądu. Właściwym instytucjonalnie sądem do rozpatrywania tego typu spraw, jeżeli kwota sporu przekracza siedemdziesiąt pięć tysięcy złotych, jest sąd okręgowy.

Kancelaria kredyty frankowe Wrocław – jak możemy Ci pomóc?

Nasza kancelaria dla frankowiczów działa na terenie Wrocławia. Jest to jedno z miast, w których procesy o unieważnienie bądź odfrankowienie kredytów zaciągniętych w walucie CHF były rozpatrywane z korzyścią dla kredytobiorcy. Pierwsze sprawy z tego tytułu prowadzone i wygrywany był już w 2013 i 2014 roku. Obecnie, po wyroku TSUE z 2019 roku, wygrywanie tego typu spraw stało się łatwiejsze, lecz nadal to może być długotrwały proces. Dlatego też warto skorzystać wyłącznie ze sprawdzonych kancelarii frankowych we Wrocławiu i prawników, którzy oferują wysokiej jakości usługi, które poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz praktyką związaną z prowadzeniem klienta właśnie w sprawach związanych z kredytami frankowymi.

Czytaj wiecej

W zależności od sytuacji kredytobiorcy, można ubiegać się o całkowite unieważnienie zawartej umowy, które są coraz częściej pozytywnie rozpatrywane przez sądy. Drugą z możliwości jest odfrankowienie kredytu, co oznacza zmianę waluty kredytu z franka szwajcarskiego na walutę polską, przy jednoczesnym zachowaniu stopy oprocentowania kredytu frankowego. Dzięki temu nie będziesz już musiał niemal codziennie sprawdzać kursu franka szwajcarskiego, zmian jego wartości i co najgorsze, również umacnianiu się tej waluty względem polskiego złotego, co prowadzi do wyższych rat kredytu i stale wysokiej kwoty pozostałej do spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Kancelaria frankowicze Wrocław – działamy na terenie całej Polski

Jeżeli jesteś spoza Wrocławia, ale szukasz pewnej i sprawdzonej kancelarii od kredytów frankowych Wrocław, również zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Warto czasem rozważyć skorzystanie z usługi telefonicznej lub online, jeśli nie masz możliwości dojazdu do Wrocławia, niż zdecydować się na lokalną kancelarię o niższym poziomie doświadczenia bądź o wątpliwej reputacji. Obecnie do rynku zajmującego się dziedziną związaną z kredytami frankowymi dopuszczone zostały również firmy, które nie dają gwarancji najwyższego poziomu usług oferowanych swoim klientom, co w konsekwencji może narazić klienta na dodatkowe koszty, stres oraz brak rozwiązania sprawy z niekorzystnie zawartą umową na zobowiązanie kredytowe w obcej walucie.

Tylko obsługa w sposób należy i profesjonalny umożliwia odniesienie sukcesu i wyjście z sytuacji, w której wyjście z kredytu frankowego we Worcławiu rysuje się w mało kolorowych barwach. Dzięki pomocy naszej Kancelarii Prawno – Finansowej Polonica, pomoc frankowiczom Wrocław prezentuje się przejrzyście, bez zbędnych kosztów i straty czasu na nic nie wnoszące spotkania i sprawy sądowe bez realnej możliwości pomyślnego zakończenie sprawy z bankiem.

Kredyty frankowe kancelaria Wrocław – zachęcamy do kontaktu

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia kolejnych etapów postępowania w sprawie przeciwko bankowi bądź instytucji, która udzieliła niekorzystnego kredytu we frankach szwajcarskich lub sporządziła umowę, która w świetle prawa nie jest umową wiążącą strony.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Bezpiecznie

Nie musisz obawiać się o udostępnione nam informację. Potrzebujemy ich jedynie do dokonania analizy Twojej sprawy. Każdego traktujemy indywidualnie, dlatego musimy poznać TWÓJ przypadek.

Bezpłatnie

Przeanalizujemy Twoją sprawę bezpłatnie, bez ukrytych kosztów. Otrzymasz od nas informację czy możemy Ci pomóc. Jeśli tak, zaoferujemy korzystne warunki współpracy. Będziesz zadowolony!

Profesjonalnie

Twoją sprawą zajmie się zespół doświadczonych prawników. Pomagamy na każdy etapie sporu z bankiem. Zajmiemy się zarówno postępowaniem przedsądowym, jak i procesem w sądzie.

  Skontaktuj sie


  Facebook
  Instagram
  LinkedIn