Odszkodowania Wrocław

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym, sąsiad zalał Twoje mieszkanie, odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku przy pracy, a może straciłeś bliską Ci osobę? W każdej z tych sytuacji możesz ubiegać się o finansową rekompensatę. Jeśli chcesz otrzymać pomoc w uzyskaniu odszkodowania we Wrocławiu lub uważasz, że ubezpieczyciel wypłacił Ci za mało pieniędzy, jesteśmy po to, by pomóc. Skontaktuj się z naszą kancelarią i dołącz do grona zadowolonych Klientów, którym pomogliśmy odzyskać należne im pieniądze.

Upadłość Wrocław – zyskaj pomoc i wsparcie ekspertów

Obsługiwana przez Naszą Kancelarię upadłość konsumencka służy zarówno skutecznemu oddłużaniu dłużnika, jak i zaspokojeniu interesów wierzycieli poprzez zbycie masy upadłościowej przez syndyka. Od 2020 roku obowiązują nowe, uproszczone przepisy, dzięki którym ogłoszenie upadłości we Wrocławiu stało się łatwiejsze i dostępne dla większej liczby zadłużonych.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Wrocław – czym się zajmujemy?

Jedną ze specjalności Kancelarii Prawno-Finansowej POLONICA jest odzyskiwane odszkodowań we Wrocławiu. Wspieramy naszych Klientów w nierównej walce z firmami ubezpieczeniowymi, które aż w 99% przypadków zaniżają kwoty należnych rekompensat. Oferujemy wykup szkody w formie cesji praw z polisy ubezpieczeniowej po wcześniejszym, całkowicie bezpłatnym zbadaniu Twojej szkody oraz jej rzetelnej wycenie. Ograniczenie formalności do minimum sprawia, że u nas pieniądze możesz otrzymać natychmiast, zamiast tygodniami walczyć o godne odszkodowanie u ubezpieczyciela.

Osobom, które otrzymały już pieniądze z ubezpieczenia, jednak mają wątpliwości co do wysokości rekompensaty, zapewniamy prawną pomoc w odzyskaniu odszkodowania we Wrocławiu i okolicach. Zespół doświadczonych adwokatów, wykorzystując swoją wiedzę oraz bogate doświadczenie w sporach z firmami ubezpieczeniowymi, dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać środki w pełnej kwocie.

Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań Wrocław

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług kancelarii prawnej w sporze z ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić odszkodowania we Wrocławiu lub zaniża wartość rekompensaty?

Możesz Nam zaufać, ponieważ:

 • mamy bogate doświadczenie w egzekwowaniu odszkodowań na drodze prawnej,
 • pomogliśmy wielu zadowolonym Klientom,
 • podejmujemy się zbadania każdej, nawet drobnej sprawy,
 • Twoją szkodę wycenimy bezpłatnie w 24 godziny,
 • pieniądze przelejemy na Twoje konto nawet w 3 dni,
 • nie ponosisz żadnych kosztów na etapie badania szkody.

Odszkodowania Wrocław – bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę

Niezależnie do tego, walczysz o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby, szkody poniesione w wypadku komunikacyjnym czy błędu lekarskiego, wsparcie doświadczonego w sprawach odszkodowań prawnika we Wrocławiu może okazać się bezcenne. Skontaktuj się z nami już dziś, wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila. Opisz swoją sytuację oraz załącz niezbędne dokumenty, a my całkowicie za darmo, do 24 godzin zbadamy Twoją sprawę i przedstawimy propozycję wysokości możliwego do uzyskania odszkodowania.

Odszkodowania prawnik Wrocław – ile możesz otrzymać?

Zastanawiasz się, jak wysokie może być Twoje odszkodowanie i czy faktycznie zaproponujemy Ci więcej niż ubezpieczyciel? Statystyki pokazują, że tylko 1% odszkodowań nie jest zaniżany przez firmy ubezpieczeniowe. Oznacza to, że aż w 99% poszkodowani w wypadkach i nieszczęśliwych zdarzeniach otrzymują mniej pieniędzy, niż powinni.

Warto dodać, że wysokość rekompensaty powinna uwzględniać nie tylko skalę doznanego uszczerbku, ale również koszty ewentualnego leczenia, dojazdów, rehabilitacji, opieki medycznej czy zakupu leków. Chcąc walczyć o odszkodowanie w sądzie, warto więc zgromadzić wszystkie dokumenty potwierdzające wydatki, takie jak faktury, paragony, bilety i inne.

Śmierć bliskiej osoby – pomoc w odzyskaniu odszkodowania Wrocław

Nasza kancelaria zapewnia fachową pomoc w uzyskaniu odszkodowania we Wrocławiu ze względu na śmierć najbliższej osoby. Bardzo często, dotknięci stratą, nie mamy świadomości, że pieniądze z ubezpieczenia nam się należą lub godzimy się na zaniżoną propozycję, ze względu na traumę i brak głowy do formalności urzędowych w tym trudnym okresie. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy naszą ofertę i pomożemy wypracować optymalną strategię walki o wyższe odszkodowanie.

Odszkodowania powypadkowe Wrocław

Oferujemy również pełne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie powypadkowe we Wrocławiu. Bez względu na to, czy jesteś ofiarą wypadku przy pracy, upadłeś na nierównym chodniku lub śliskiej podłodze, zgłoś się do nas i otrzymaj wycenę swojej szkody.

Odszkodowania komunikacyjne Wrocław

Specjalizujemy się także w pozyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych we Wrocławiu i okolicach. Pomożemy uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku lub z Twojego AC, jeśli jako sprawca, uszkodziłeś swój własny pojazd. Zapewnimy wsparcie dotyczące wypłaty odszkodowania i zadośćuczynienia, a także renty. Jeśli to konieczne, nasz adwokat od odszkodowań z Wrocławia będzie reprezentować Cię w sporze prawnym z ubezpieczycielem lub innym, odpowiedzialnym podmiotem.

Odszkodowania adwokat Wrocław – odzyskamy Twoje pieniądze!

Oprócz wspominanych wyżej przypadków pomagamy uzyskać pieniądze w wielu innych sprawach, np. odszkodowanie za błędy medyczne lub błędy w sztuce lekarskiej. Jeśli wybierzesz nas do obsługi Twojej sprawy, koszty współpracy pomniejszymy o wartość udzielonej porady prawnej. Skontaktuj się z nami już dziś. Zyskaj darmową wycenę Twojej szkody i dołącz do grona zadowolonych Klientów Kancelarii Prawno-Finansowej POLONICA, którzy dzięki nam otrzymali wyższe odszkodowanie szybko i bez zbędnych formalności.

  Skontaktuj sie


  Usługi

  null

  Odszkodowania

  null

  Obsługa wierzytelności

  null

  prawo rodzinne i spadkowe

  null

  sprawy pracownicze

  null

  sprawy karne

  null

  odszkodowania dla represjonowanych

  null

  doradztwo biznesowe

  null

  obsługa spółek i kontraktów

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn