PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Uległeś wypadkowi?
Zajmiemy się obsługą Twojej szkody
na najkorzystniejszych warunkach!

RZETELNA OBSŁUGA

Po zakończeniu każdego etapu sprawy, otrzymasz wypłatę przyznanych na Twoją rzecz środków pieniężnych!


Uczestniczyłeś w wypadku, uległeś upadkowi na nierównym chodniku, Twoje mieszkanie zostało zalane przez wodę z wadliwej instalacji sąsiada, a może Twój stan zdrowia pogorszył się w wyniku nieprawidłowo przeprowadzonego leczenia? Nie jesteś zadowolony z wysokości przyznanych na Twoją rzecz świadczeń odszkodowawczych lub towarzystwo ubezpieczeń odmówiło wypłaty jakichkolwiek środków?

Masz prawo do godnego zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu fizycznym czy psychicznym oraz do odszkodowania, które w pełni pozwoli Ci naprawić uszkodzone mienie.

Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, bezpośrednio od pracodawców i podmiotów odpowiedzialnych za prawidłowe utrzymanie terenów, oraz od placówek medycznych. Prowadzimy sprawy zarówno przed sądami, jak i komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.

Często w sporach na tle odszkodowań, pomoc adwokata może okazać się niezbędna. Zdajemy sobie sprawę, że środki pieniężne często nie są w stanie w pełni zrekompensować doznanej krzywdy, jednak dążymy do uzyskania jak najbardziej satysfakcjonującej klienta kwoty.

W sprawach odszkodowawczych, aby właściwie oszacować szkodę, współpracujemy z szeregiem sprawdzonych rzeczoznawców motoryzacyjnych oraz budowlanych. Jesteśmy profesjonalistami, zapewniamy kompleksową pomoc.

  Sprawdź ile pieniędzy Ci się należy!


  Usługi

  null

  Odszkodowania

  null

  Obsługa wierzytelności

  null

  prawo rodzinne i spadkowe

  null

  sprawy pracownicze

  null

  sprawy karne

  null

  odszkodowania dla represjonowanych

  null

  doradztwo biznesowe

  null

  obsługa spółek i kontraktów

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn